Kolacja wigilijna 2012

19.12.2012

Wieczór pełen wzruszeń

W tej  świątecznej już atmosferze 17 grudnia 2012 roku prof. Andrzej Lange  zorganizował tradycyjnie spotkanie wigilijne m.in.z udziałem artystów dolnośląskich . Spotkanie odbyło się w Ratuszu  Wrocławskim a wspaniałą kolację wigilijną zjedliśmy w Piwnicy Świdnickiej.  Wieczór był sposobnością złożenia życzeń świąteczno-noworocznych porozmawiania o wspólnej pasji końskiej, podzielenia się swoją wiedzą  i wymianą poglądów. Prezes Andrzej Lange podziękował wszystkim Członkom Stowarzyszenia Klub Jeździecki Siwek, Siedlec za  wszelką pomoc organizacyjną oraz za wszystkie inicjatywy wspierające działalność Klubu Serdeczne podziękowania złożył także naszym sponsorom firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o., firmie Ster-Gaz Wytwarzanie Urządzeń Kotłowych,  firmie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „Jur-Trans”, Freshtex Textile Finishing Polska Sp. z o. o., Firmie APP Sp z o. o, i  Dyrekcji Hotelu Barczyzna , firmie  Jardom Nieruchomości, Zakładowi Usług Brukarskich Krobia oraz innym którym dobro Klubu leży na sercu.